Cechą charakterystyczną Gminy jest duże bogactwo jezior. Zajmują one łączną powierzchnię około 1410 ha. Obok jezior występują piękne wzniesienia morenowe i ogromny piaszczysty sandr. Tutejsze lasy stwarzają bardzo dobre warunki do rekreacji oraz łowiectwa.

Kontakt

Wójt Gminy

imię i nazwisko e-mail nr               telefon
Andrzej Lemańczyk
wojt@lipnica.pl 11

59-82-17-081

 

Sekretarz Gminy

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Tomasz Łącki sekretarz@lipnica.pl 13

59-82-17-082


Skarbnik Gminy

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Beata Krause skarbnik@lipnica.pl 18

59-82-17-083


Sekretariat

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Małgorzata Rekowska lipnica@lipnica.pl 12

59-82-17-080


Kasa i podatki

imię i nazwisko e-mail nr telefon

Maria Prądzyńska
Wioleta Hinc

m.pradzynska@lipnica.pl
w.hinc@lipnica.pl


15

59-82-17-084 


Biuro Rady, Zastępca Wójta, Kadry, Odzież ochronna

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Emilia Główczewska e.glowczewska@lipnica.pl  19 59-82-17-089


Kierownik Referatu Inwestycji, Infrastruktury i Gospodarki Komunalnej

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Marcin Kiedrowski m.kiedrowski@lipnica.pl  7 59-82-17-087


Referat Inwestycji, Infrastruktury i Gospodarki Komunalnej

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Kamila Kiedrowska  k.kiedrowska@lipnica.pl  4  59-82-17-984

 

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Anna Dyngosz
Witold Trzecinski
Alicja Chamier-Ciemińska
a.dyngosz@lipnica.pl
w.trzecinski@lipnica.pl
a.chamier-cieminska@lipnica.pl
 5  59-82-17-090
 59-82-17-991

 

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Agnieszka Majorowicz
Anna Łukowicz
Anna Kamińska
Kamila Trapp
a.majorowicz@lipnica.pl
a.lukowicz@lipnica.pl
a.kaminska@lipnica.pl
k.trapp@lipnica.pl
 6  59-82-17-092
 59-82-17-091

Urząd Stanu Cywilnego, Ewidencja ludności, Dowody Osobiste, Działalność gospodarcza, decyzje i zezwolenia na alkohol, Ochotnicze Straże Pożarne, GKRPA

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Zdzisława Richter z.richter@lipnica.pl 3 59-82-17-095

 

Informatyk, Urząd Stanu Cywilnego, obrona cywilna

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Magdalena Trzebiatowska m.trzebiatowska@lipnica.pl 9 59-82-17-097

 

Fakturowanie, rozliczenia VAT

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Marcin Rudnik m.rudnik@lipnica.pl 14 59-82-17-085

 

Gospodarka Odpadami - Rozliczenia

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Patrycja Biela-Labun p.biela-labun@lipnica.pl 16 59-82-17-085

Księgowość

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Dorota Pieszkur
Apolonia Nowacka
d.pieszkur@lipnica.pl
a.nowacka@lipnica.pl
 14 59-82-17-098
59-82-17-099

 

Oświata, Kultura i Sport

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Daria Dębowska-Bronka

d.debowska-bronka@lipnica.pl

8 59-82-17-086

 

GOPS - kierownik

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Bożena Baumgart kierownik@gopslipnica.pl 17 59-82-17-995


Świadczenia rodzinne, Fundusz alimentacyjny

imię i nazwisko e-mail nr telefon
 Anita Hapka       ahapka@lipnica.pl     59-82-17-088


Świadzcenia wychowawcze

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Ewa Seniuś-Olik esenius-olik@gopslipnica.pl 17 59-82-17-094

Pomoc społeczna

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Alicja Kniter akniter@gopslipnica.pl   59-82-17-093

 

GOPS - księgowość

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Beata Gawron           ksiegowa@gopslipnica.pl         59-82-17-093

 




Szukaj serwisie

Kalendarz imprez

Wrzesień 2018
PnWtSrCzwPtSoNd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Najbliższe wydarzenia


Sobota, 6 października 2018

Konkurs CZYSTE POWIETRZE



AABInformacja o rejestracji
ABBPowiadomienie sms dla mieszkańców
ABIP
ABPorady prawne
AbSystem internetowej obsługi mieszkańców – Qweb
Aplikacji mobilnej “Między Brdą a Wdą”
e-Podatki
Kaszuby
Mapa
Od Bałtyku po Kaszuby
Punkt Informacji Turystycznej
RSO
Sołectwo Brzeźno Szlacheckie
Wrota Pomorza
Wsie Polskie

Serwis stosuje pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania Serwisu do preferencji użytkownika. Szczegółowe informacje o plikach cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Zablokowanie zapisywania plików cookies na urządzeniu końcowym lub ich usunięcie możliwe jest w po właściwym skonfigurowaniu ustawień przeglądarki internetowej. Więcej o blokowaniu i usuwaniu plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji Serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.