to bogactwo jezior, piękne wzniesienia morenowe i ogromny piaszczysty sandr oraz lasy, które stwarzają bardzo dobre warunki do rekreacji oraz łowiectwa.czytaj więcej

Kontakt

Wójt Gminy

imię i nazwisko e-mail nr               telefon
Andrzej Lemańczyk
wojt@lipnica.pl 11

59-82-17-081

 

Sekretarz Gminy

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Tomasz Łącki sekretarz@lipnica.pl 13

59-82-17-082


Skarbnik Gminy

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Beata Krause skarbnik@lipnica.pl 18

59-82-17-083


Sekretariat

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Małgorzata Rekowska lipnica@lipnica.pl 12

59-82-17-080


Kasa i podatki

imię i nazwisko e-mail nr telefon

Maria Prądzyńska
Wioleta Hinc

m.pradzynska@lipnica.pl
z.topka@lipnica.pl


15

59-82-17-084 


Biuro Rady, Zastępca Wójta, Kadry, Odzież ochronna

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Emilia Główczewska e.glowczewska@lipnica.pl  19 59-82-17-089


Kierownik Referatu Inwestycji, Infrastruktury i Gospodarki Komunalnej

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Marcin Kiedrowski m.kiedrowski@lipnica.pl  7 59-82-17-087


Referat Inwestycji, Infrastruktury i Gospodarki Komunalnej

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Kamila Kiedrowska
Anna Kamińska
 k.kiedrowska@lipnica.pl
a.kaminska@lipnica.pl
 4  59-82-17-984

 

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Anna Dyngosz
Witold Trzecinski
Alicja Chamier-Ciemińska
a.dyngosz@lipnica.pl
w.trzecinski@lipnica.pl
a.chamier-cieminska@lipnica.pl
 5  59-82-17-090

 59-82-17-991

 

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Agnieszka Majorowicz
Anna Łukowicz
a.majorowicz@lipnica.pl
a.lukowicz@lipnica.pl
 6  59-82-17-092
 59-82-17-091

Urząd Stanu Cywilnego, Ewidencja ludności, Dowody Osobiste, Działalność gospodarcza, decyzje i zezwolenia na alkohol, Ochotnicze Straże Pożarne, GKRPA

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Zdzisława Richter z.richter@lipnica.pl 9 59-82-17-095

 

Urząd Stanu Cywilnego, obrona cywilna

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Maria Cichosz m.cichosz@lipnica.pl 3 59-82-17-096
 

Informatyk

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Magdalena Trzebiatowska m.trzebiatowska@lipnica.pl 1 59-82-17-097

 

Fakturowanie

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Beata Gawron b.gawron@lipnica.pl 16 59-82-17-085

 

Gospodarka Odpadami - Rozliczenia

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Patrycja Biela-Labun p.biela-labun@lipnica.pl 16 59-82-17-085

Księgowość

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Dorota Pieszkur
Apolonia Nowacka
d.pieszkur@lipnica.pl
a.nowacka@lipnica.pl
 14 59-82-17-098
59-82-17-099

 

Oświata, Kultura i Sport

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Anna Myszewska

a.myszewska@lipnica.pl

8 59-82-17-086
Daria Dębowska-Bronka

d.debowska-bronka@lipnica.pl

8 59-82-17-086

 

Świadczenia rodzinne

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Barbara Zakrzewska     59-82-17-094


Świadczenia wychowawcze

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Lucyna Zmuda Trzebiatowska     59-82-17-088


GOPS - kierownik

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Bożena Baumgart gops@lipnica.pl 17 59-82-17-995

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Alicja Kniter
Ewa Seniuś-Olik
gops_lipnica_spr@wp.pl   59-82-17-093

 

GOPS - księgowość

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Anna Zmuda-Trzebiatowska     59-82-17-093

 




Szukaj serwisie

Kalendarium

Maj 2017
PnWtSrCzwPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Najbliższe wydarzenia




ABIP
ABPorady prawne
AbSystem internetowej obsługi mieszkańców – Qweb
Administracja Podatkowa
e-Podatki
Kaszuby
Mapa
Punkt Informacji Turystycznej
Sołectwo Brzeźno Szlacheckie
Wrota Pomorza
Wsie Polskie

Serwis stosuje pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania Serwisu do preferencji użytkownika. Szczegółowe informacje o plikach cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Zablokowanie zapisywania plików cookies na urządzeniu końcowym lub ich usunięcie możliwe jest w po właściwym skonfigurowaniu ustawień przeglądarki internetowej. Więcej o blokowaniu i usuwaniu plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji Serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.