to bogactwo jezior, piękne wzniesienia morenowe i ogromny piaszczysty sandr oraz lasy, które stwarzają bardzo dobre warunki do rekreacji oraz łowiectwa.czytaj więcej

Kontakt

Wójt Gminy

imię i nazwisko e-mail nr               telefon
Andrzej Lemańczyk
wojt@lipnica.pl 11

59-82-17-081

 

Sekretarz Gminy

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Tomasz Łącki sekretarz@lipnica.pl 13

59-82-17-082


Skarbnik Gminy

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Beata Krause skarbnik@lipnica.pl 18

59-82-17-083


Sekretariat

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Małgorzata Rekowska lipnica@lipnica.pl 12

59-82-17-080


Kasa i podatki

imię i nazwisko e-mail nr telefon

Maria Prądzyńska
Wioleta Hinc

m.pradzynska@lipnica.pl
w.hinc@lipnica.pl


15

59-82-17-084 


Biuro Rady, Zastępca Wójta, Kadry, Odzież ochronna

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Emilia Główczewska e.glowczewska@lipnica.pl  19 59-82-17-089


Kierownik Referatu Inwestycji, Infrastruktury i Gospodarki Komunalnej

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Marcin Kiedrowski m.kiedrowski@lipnica.pl  7 59-82-17-087


Referat Inwestycji, Infrastruktury i Gospodarki Komunalnej

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Kamila Kiedrowska
Anna Kamińska
 k.kiedrowska@lipnica.pl
a.kaminska@lipnica.pl
 4  59-82-17-984

 

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Anna Dyngosz
Witold Trzecinski
Alicja Chamier-Ciemińska
Kamila Wnuk Lipińska
a.dyngosz@lipnica.pl
w.trzecinski@lipnica.pl
a.chamier-cieminska@lipnica.pl
k.lipinska@lipnica.pl
 5  59-82-17-090

 59-82-17-991

 

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Agnieszka Majorowicz
Anna Łukowicz
a.majorowicz@lipnica.pl
a.lukowicz@lipnica.pl
 6  59-82-17-092
 59-82-17-091

Urząd Stanu Cywilnego, Ewidencja ludności, Dowody Osobiste, Działalność gospodarcza, decyzje i zezwolenia na alkohol, Ochotnicze Straże Pożarne, GKRPA

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Zdzisława Richter z.richter@lipnica.pl 3 59-82-17-095

 

Informatyk, Urząd Stanu Cywilnego, obrona cywilna

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Magdalena Trzebiatowska m.trzebiatowska@lipnica.pl 9 59-82-17-097

 

Fakturowanie

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Beata Gawron b.gawron@lipnica.pl 16 59-82-17-085

 

Gospodarka Odpadami - Rozliczenia

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Patrycja Biela-Labun p.biela-labun@lipnica.pl 16 59-82-17-085

Księgowość

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Dorota Pieszkur
Apolonia Nowacka
d.pieszkur@lipnica.pl
a.nowacka@lipnica.pl
 14 59-82-17-098
59-82-17-099

 

Oświata, Kultura i Sport

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Daria Dębowska-Bronka

d.debowska-bronka@lipnica.pl

8 59-82-17-086

 

Świadczenia rodzinne i wychowawcze

imię i nazwisko e-mail nr telefon
      59-82-17-094


GOPS - kierownik

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Bożena Baumgart gops@gopslipnica.pl 17 59-82-17-995

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Alicja Kniter
Ewa Seniuś-Olik
gops@gopslipnica.pl   59-82-17-093

 

GOPS - księgowość

imię i nazwisko e-mail nr telefon
Anna Zmuda-Trzebiatowska     59-82-17-093

 




Szukaj serwisie

Kalendarium

Luty 2018
PnWtSrCzwPtSoNd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Najbliższe wydarzenia


Czwartek, 22 lutego 2018

Posiedzenie wspólne Komisji Rady Gminy

Piątek, 23 lutego 2018

XXXII Sesja Rady Gminy



AABInformacja o rejestracji
ABBPowiadomienie sms dla mieszkańców
ABIP
ABPorady prawne
AbSystem internetowej obsługi mieszkańców – Qweb
Aplikacji mobilnej “Między Brdą a Wdą”
e-Podatki
Kaszuby
Mapa
Od Bałtyku po Kaszuby
Punkt Informacji Turystycznej
RSO
Sołectwo Brzeźno Szlacheckie
Wrota Pomorza
Wsie Polskie

Serwis stosuje pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania Serwisu do preferencji użytkownika. Szczegółowe informacje o plikach cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Zablokowanie zapisywania plików cookies na urządzeniu końcowym lub ich usunięcie możliwe jest w po właściwym skonfigurowaniu ustawień przeglądarki internetowej. Więcej o blokowaniu i usuwaniu plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji Serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.