13 lutego 2019 | Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020. Przedsiębiorco skorzystaj!

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 28 lutego 2019 r. dotyczące​ możliwości pozyskania przez przedsiębiorców wsparcia na rozwój w ramach Funduszy Europejskich.


więcej

13 lutego 2019 | Ostrzeżenie meteorologiczne- opady marznące

Centrum Zarządzania Kryzysowego Wojewody w Gdańsku przekazuje ostrzeżenie meteorologiczne wydane przez Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.


więcej

11 lutego 2019 | OCHOTNICZE STRAŻE POŻARNE PODSUMOWAŁY ROK 2018

Tradycyjnie z początkiem każdego roku kalendarzowego w gminie Lipnica odbywają się walne zebrania sprawozdawcze wszystkich jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. W naszej gminie zebrania odbywały się w terminie od 04 DO 9 lutego w 7 jednostkach OSP.


więcej

10 lutego 2019 | Bezpłatne porady obywatelskie, prawne, mediacje dla mieszkańców Gminy Lipnica

Porady prawne są udzielane przez Zaborskie Towarzystwo Naukowe w czwartki w godzinach 1200  – 1400 zgodnie z ustalonym harmonogramem.


więcej

8 lutego 2019 | FERIE ZIMOWE W GMINIE LIPNICA 2019 ROK

Zapraszamy dzieci uczęszczające do szkół na terenie Gminy Lipnica do korzystania z dodatkowych zajęć, jakie w okresie ferii zimowych tj. od 11 lutego 2019 r. do 24 lutego 2019 r. (codziennie od poniedziałku do piątku), zorganizowały szkoły w Lipnicy, Borowym Młynie i Brzeźnie Szlacheckim oraz Biblioteka Publiczna w Lipnicy. Podczas zajęć nauczyciele dyżurni oraz pracownicy bibliotek będą sprawować opiekę nad dziećmi.


więcej

6 lutego 2019 | Ostrzeżenie meteorologiczne- opady marznące

Centrum Zarządzania Kryzysowego Wojewody w Gdańsku przekazuje ostrzeżenie meteorologiczne wydane przez Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.


więcej

4 lutego 2019 | Komunikat Sejmiku Województwa Pomorskiego

Sejmik Województwa Pomorskiego zawiadamia, że zapewnia udział społeczeństwa w opracowaniu projektów Programów ochrony środowiska przed hałasem na lata 2019-2023 z perspektywą na lata następne dla terenów poza aglomeracjami w województwie pomorskim...


więcej

4 lutego 2019 | Konkurs na nazwę imprezy plenerowej w gminie Lipnica

W związku z wprowadzoną w tej kadencji nową formułą imprez i uroczystości gminnych, Wójt Gminy Lipnica ogłasza konkurs, na nazwę plenerowego wydarzenia o charakterze kulturalnym, estradowym i koncertowym organizowanym w okresie wakacji w amfiteatrze w Lipnicy (ostatnia sobota czerwca).


więcej