18 kwietnia 2019 | Życzenia Wielkanocne
17 kwietnia 2019 | #SegregujeMy

Centrum Rozwoju Lokalnego zaprasza wszystkie przedszkola i szkoły podstawowe do udziału w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „#SegregujeMy”.


więcej

16 kwietnia 2019 | Projekt „Trzy kroki do integracji na Pomorzu”

W roku ubiegłym Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego realizował projekt "Trzy kroki do integracji na Pomorzu". W ramach projektu Centrum Wsparcia Imigrantów i Imigrantek w Gdańsku opracował materiały, które mają ułatwić życie codzienne cudzoziemców.


więcej

15 kwietnia 2019 | Informacja o zgłaszaniu kandydatów na członków Pomorskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

Marszałek Województwa Pomorskiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie prowadzące działalność pożytku publicznego na rzecz mieszkańców województwa pomorskiego do zgłaszania kandydatów na członków Pomorskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.


więcej

15 kwietnia 2019 | KURS KIEROWANIA RUCHEM DROGOWYM

W dniu 13 kwietnia 2019 na sali wiejskiej w Gliśnie Wielkim odbył się kurs kierowania ruchem drogowym dla 30 strażaków z gminy Lipnica.


więcej

15 kwietnia 2019 | Bezpłatne badania w kierunku zakażenia HCV

Badania obecności przeciwciał możesz wykonać w większości laboratoriów diagnostycznych. Badanie nie jest drogie, a w ramach ogólnopolskiego programu badań przesiewowych „Test na HCV- prosty krok do zdrowia” w niektórych punktach województwa pomorskiego całkowicie bezpłatne. Wystarczy kropla krwi z palca. Wynik uzyskuje się po kilkunastu minutach.


więcej

12 kwietnia 2019 | Ostrzeżenie meteorologiczne - Przymrozki

Centrum Zarządzania Kryzysowego Wojewody w Gdańsku przekazuje wykorzystania zbiorcze ostrzeżenie meteorologiczne wydane przez Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdynia.


więcej

11 kwietnia 2019 | Kursy polskiego dla migrantów

Fundacja PARASOL zaprasza do udziału w kursach języka polskiego dla migrantów